25 Yaşına Gelmeden Öğrenmeniz Gerekenler

25 yaşına kadar öğrenmeniz gereken 5 madde nedir?Uzun vadede zorlanmamak için 25 yaşına kadar neleri bilmeliyiz neleri öğrenmeliyiz onları anlatıyorum.

Para Harcamayı Öğrenin: Cüzdanımızda ne kadar para fazlalığı varsa, para harcama arzumuz o kadar artar. Bunun için belirli harcama limiti koyarsanız paranızın kıymetini o zaman anlayacaksınız.

Yatırımı Öğrenin: Bunu sadece kenara para atmak gibi algılamamak lazım sonuçta her şeyden yatırım yapabiliriz. Döviz ve Borsalarla ilgili bilgilere sahip olun.

Tek Takılmayı Öğren: Ömrün boyunca her zaman birisi yanında olacak diye bir şey yok. Kendi kendinle eğlenmeyi, zaman geçirmeyi bileceksin.

Satış Yapmayı Öğrenin: Satış yapmak kulağa utanç gibi gelse de en büyük para ticarette dönüyor sözü belki de doğrudur :). Eğer utangaç birisiyseniz mutlaka bunu öğrenin bir süre sonra utangaçlık diye bir şey kalmayacak. Bim'den ürün alıp Letgo'da satan kişi olmayın iyi bir şey denilmez size. Ürünleri AliexpressAlibaba gibi sitelerden temin edebilirsiniz ürünle ilgili çok araştırma yapın verginizi de verin (kamu spotu)

Yazın Çizin Karalayın: Blog yazın, resim çizin, karalayın her zaman hobi oluşturun bu sizi deşarj edecektir. Sıkıntı, stres anında hobilerinize yönelirseniz gününüz eğlenceli hale gelecektir. Belki de bu işten para bile kazanabilirsiniz :).

optionSpeed.com > Yorum Yap > Ana Sayfa >


Kayıt olmadan yorum yap.